HAVALE MASRAFINIZ BiZDEN >>>> Western Union veya MoneyGram üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri yüklemeler de havale ücretini size iade ediyoruz!
Loto Oyna

LOTTO MAX

Loto MAX Oyna

Sıradaki Çekiliş


Büyük İkramiye

140 MiLYON TL


Çekiliş Tarihi : 26-04-2019, Cuma

Kalan Süre :
gün      saat        dak         san

Loto MAX Oyna


Çekiliş Tarihini Seçiniz
Extra nedir?

İlave 1 MİLYON DOLAR Çekilişine Kaç Biletle Katılmak İstersiniz?
QuebecMAX nedir?

Seçeceğiniz Rakamların Aynısı ile 9 MİLYON DOLAR Büyük İkramiyeli QuebecMAX Çekilişine de Katılmak İstermisiniz?
QR Kod Nedir?

Loto Kuponunda "QR Kod" İstermisiniz?
Aynı Kupon ile Kaç Hafta Katılmak İstersiniz?
Kaç Kolon Oynamak İstersiniz?
1-49 arasında 7 adet rakam seçin veya "Bilgisayar Seçsin" butonuna tıklayın.

 

Son Çekiliş Sonuçları

 1. 2
 2. 16
 3. 21
 4. 33
 5. 39
 6. 42
 7. 47
 8. 1
 9. Çekiliş Tarihi : 19-4-2019, Cuma

 

 

İkramiye Tablosu


 

Son Çekiliş Videosu


 

Bilgiler


Ücret Bilgisi

Lotto MAX çekilişine katılım ücreti kolon başına 14 TL'dir. En az 3 kolon (1 Kupon) oynamak zorunludur. Çekilişe istediğin kadar kolon oynayarak katılabilirsin.

Lotto MAX Nedir?

Çekiliş Her Cuma yapılır. Lotto MAX, Kanada'nın yasal loto çekilişlerinden biridir. Kanada Lotolarının içine en çok para kazandıran loto çekilişidir. Lotto MAX'ın her çekiliş için başlangıçta verdiği büyük ikramiye 10 Milyon Dolardır. Büyük ikramiye eğer birkaç hafta devreder ve 50 Milyon Kanada Doları'na ulaşır ise Lotto MAX'a ilave olarak MAXMILLIONS™ adında farklı büyük ikramiyeler de ortaya çıkar. Bu sebeple çok kupon oyna, kazanma şansını arttır.

MAXMILLIONS™ ; 50 Milyon Kanada Doları büyük ikramiyeye ilave olarak, her 1 Milyon Kanada Doları'da ilave olarak verilir. Örneğin, o günkü çekilişte biriken toplam ödül 60 Milyon Kanada Doları ise, bunun 50 Milyon Kanada Doları LottoMAX'ta büyük ikramiye olur, kalan 10 Milyon Kanada Doları'da, 1 Milyon Kanada Doları olacak şekilde 10 kişiye dağıtılır.

Lotto MAX Nasıl Oynanır?

Lotto MAX çekilişine en az 3 kolon (1 Kupon) veya katlarında oynayarak katılabilirsin. Her kolonda 1'den 49'a kadar olan rakamlar içinden 7 rakam seçmen gereklidir, ya da "Bilgisayar Seçsin" tuşuna tıklayarak Lotto MAX rakamlarını bilgisayarın seçmesini sağlayabilirsin. Çekilişe istediğin kadar kolon oynayarak katılabilirsin.

Çekiliş Gün ve Saatleri
 • Pazartesi
 • Salı
 • Çarşamba
 • Perşembe
 • Cuma | Çekiliş Saati : 05:30
 • Cumartesi
 • Pazar
Lotto MAX, her hafta Cuma günü çekilir. KSİ (Kanada saati ile) saat 22:30'da, TSİ (Türkiye saati ile) sabaha karşı saat 05:30'da çekilişler yapılmaktadır. LotoNet.Net web sitemizden TSİ (Türkiye Saati İle) Cuma gecesi saat 23:59'a kadar çekiliş için doldurulan kuponlarınız kabul edilir. Belirtilen saatten sonra kupon kabul işlemi sistem tarafından kabul edilmez.
Çekiliş ve İkramiye Bilgileri

Toplamda 8 adet numara çekilir. Bu numaraların ilk 7 adedi kazanan ana numaralardır diğer 8.numara ise bonus numarasıdır. 7 ana numaranın 7'sini bilen o haftaki büyük ikramiyeyi kazanır.

Bilinen İkramiye
7 Bilen Büyük İkramiye
6 + Bonus Bilen Her çekilişte değişir
6 Bilen Her çekilişte değişir
5 Bilen Her çekilişte değişir
4 Bilen 20$
3 + Bonus Bilen 20$
3 Bilen Ücretsiz Kupon
Kupon Görüntüsü
Lotto MAX Kupon GörüntüsüMakine Çıktı Görüntüsü